Dora, Gerard, Teodor
2016.05.21
Wyścig kolarski w Urzędowie

29 maja 2016 roku na Urzędowskim rynku odbędzie się  „Uliczny wyścig kolarsk ATOL BIKE MTB o nagrody Starosty Kraśnickiego i Burmistrza Urzędowa. DNI Urzędowa 2016”.

Organizatorem zawodów jest Andrzej Rolla i Klub Sportowy Racing Team Kraśnik, Starosta Krasnicki Andrzej Maj, Burmistrz Urzędowa Jan Woźniak oraz sklep rowerowy ATOLBIKE.
Barwy klubowe reprezentować będą  zawodnicy: ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK, MAYDAY TEAM LUBLIN, BARAN CYCLING TEAM, ETI LKKG LUBLIN.

Trasa wyścigu przebiega po Rynku, uliczkani Hevelke, Staszica, Żabią, Królowej Jadwigi, a następnie łąką za strażą pożarną. Jako pierwsi wystartują młodzicy, juniorzy młodsi i kobiety. W kolejnym wyścigu zmagać się będą juniorzy, mastersi, orlicy i elity. Ostatnim wyścigiem będzie wyścig familijny, w którym wystartują najmłodsi pasjonaci kolarstwa.

Zapraszamy do udziału w wyścigu oraz do dopingu. Będzie to również okazja do podziwiania urokliwych miejsc Urzędowa.