Dora, Gerard, Teodor
2015.08.20
BMX & Skateboard Day 2015 już w piątek 21.08
Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji i warto wykorzystać okazję do udziału w ciekawej imprezie organizowanej przez kraśnicką młodzież i dla młodzieży – już nie tylko kraśnickiej. Zapraszamy na BMX & Skateboard Day 2015. Duża impreza plenerowa odbędzie się już w najbliższy piątek 21 sierpnia, w MOSiR Kraśnik. Start o 10.00. To nie tylko okazja do spotkania dla miłośników skateboardingu, którzy zaprezentują i będą oglądać tricki na deskorolkach oraz rowerach BMX. Organizatorzy przygotowali także pokazy street dance, graffiti, freestyle football oraz koncerty rockowe i hip hopowe zespołów: DJ IN-DOOR, Spring Rolls, Edward with Gun, Burda Klika. Będzie to więc wydarzenie nie tylko sportowe, ale także kulturalne. Sponsorem i patronem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Kraśniku.